HAKKIMIZDA

15 yılı aşkın deneyime sahip Alfamak 2003 yılında Bursa merkezli olarak kurulmuştur. Farklı iş disiplinlerinde 4 üretim hattına, aylık 3.000'den fazla gazlı yay ve aksesuar üretimi kapasitesine sahip, zamanında teslimatı garanti eden profesyonel gazlı yay üreticisiyiz. Gazlı yaylarımız, dünya çapında müşteriler tarafından takdir edilmektedir.

Politikamız

Hedefimiz ve politikamız, üstün müşteri hizmeti ve detaylara gösterilen özen ile ün yapmış kaliteli gazlı yaylar için her zaman ilk tercihiniz olmaktır. İnce tasarım, yenilikçi güvenlik öğelerinin uygulanması, geliştirme ve üretim uzun yıllardır öne çıktığımız konulardır.

Takımımız

Her yıl dünya standartlarında piyasaya sürülen 13'ten fazla seri ve 1.085 çeşit gazlı yay üzerinde çalışan deneyimli ve güçlü bir ArGe ekibimiz var. Ayrıca müşterilerin ihtiyaçlarına göre de üretim yapabilmekteyiz.

Misyonumuz

Yüksek güvenlik seçeneklerine sahip sac veya kalıp elemanları için nitrojen gazlı yayların sofistike tasarımı, geliştirilmesi, üretimi ve pazarlanması.

Vizyonumuz

Faaliyetlerimizin odak noktası kapsamlı bilgi birikimi ile birinci sınıf kaliteli ürünler üretmektir.

REFERANSLAR

SERTİFİKALARIMIZ

Fabrikamız ve ürünlerimiz uluslar arası kalite standartları kuruluşları tarafından sertifikalandırılmış olup belgelerimiz;

Ürünlerimize ilgi gösteren herkesi memnuniyetle karşılıyor ve uzun vadeli işler yapmak için beraber el ele çalışıyoruz.